Kontakta oss

Vi vill gärna komma i kontakt med dig

Vill du komma i kontakt med någon av våra säljare så hittar du kontaktuppgifter nedan till varje person för ditt distrikt. Du kan även använda formuläret, ringa eller skicka ett vanligt mail till oss.

Adress: Ögärdesvägen 10 b, 433 30 Partille

Telefon: 031 44 22 50

E-post: info@partillehiss.se

Försäljning

Carl-Johan Ekeberg
Område: Göteborg, Värmland-
och Örebro län.
Tel: 031-44 22 50
Mob: 0707-37 11 38
E-post: carl-johan.ekeberg@partillehiss.se

Sören Schulz
Område: Stor Göteborg, Hallands län.
Tel: 031-44 22 50
Mob: 0707-32 53 54
E-post: soren.schulz@partillehiss.se

Per Ekeberg
Område: Bohus-, Älvsborg-, Skaraborg-, Östergötland- och Jönköpings län.
Tel: 031-44 22 50
Mob: 0707-39 64 20
E-post: per.ekeberg@partillehiss.se

Claes Nilsson
Område: Södra Sverige.
Mob: 0707-32 54 40
E-post: claes.nilsson@partillehiss.se

Jakob Sundström
Område: Stockholm-, Mälardalen-, Uppsala-, Södermanlands- och
Östergötlands län.
Tel: 08 – 21 22 50
Mob: 0707-22 05 58
E-post: jakob.sundstrom@partillehiss.se

Pamela

Pamela Lindeman
Område: Stockholm-, Mälardalen-, Uppsala-, Södermanlands- och
Östergötlands län.
Tel: 08 – 21 22 50
Mob: 0703-83 30 44
E-post: pamela.lindeman@partillehiss.se

Magnus Sirenius
Område: Västernorrland, Jämtland & Gävleborgs län.
Mob: 0703-83 22 80
E-post: magnus.sirenius@partillehiss.se

Montage/Teknik

Per-Olof Knutsson
Tel:
031-44 22 50
Mob:
0707-35 07 80
E-post:
peo.knutsson@partillehiss.se

Jonas Westerman
Tel: 031-44 22 50
Mob: 0707-32 55 60
E-post: jonas.westerman@partillehiss.se

Joakim Westerman
Tel: 031-44 22 50
Mob: 0723-61 76 43
E-post: joakim.westerman@partillehiss.se

Ett par ord från Peo

Peo är vår montagechef och har medverkat vi 10 000-tals installationer genom åren.

Med erfarenhet och flerårig kunskap av bostadsanpassningar vill vi att våra kunder ska känna sig trygga i valet av leverantör. Vi lever efter mottot att kvalité går före kvantitet och att varje kund och lösning är unik. Ingen trappa är för lång eller svår för oss, oavsett vart i landet den och du är.

Peo Knutsson

Montagechef

VI VILL KOMMA I KONTAKT MED DIG

Om det är något du funderar på så tveka inte.